Zaznacz stronę

Trzej KrolowieDzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego. Kolekta przeznaczona na Misje. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
O godz. 15.30 zapraszamy do udziału w nieszporach.
Dzisiaj o godz. 15.00 z Placu Sobieskiego, wyruszy Orszak prowadzony przez Trzech Króli i przejdzie ulicami: Podgórną, Jainty, Dzieci Lwowskich, Gliwicką, a następnie wejdzie na Rynek Bytomski. Zapraszamy mieszkańców Bytomia – starszych i młodszych – do udziału w Orszaku.

We wtorek, 8 stycznia, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po Mszy św. nowenna.

W przyszłą niedzielę, 13 stycznia, święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 wystąpi Chór Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierunkiem p. Moniki Woleńskiej.
Także w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 16.00, Schola, która co tydzień ubogaca swoim śpiewem Mszę św. o godz. 11.00 rozpocznie wspólne kolędowanie, które potrwa do godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin.
W sobotę i w niedzielę odwiedziny rozpoczynamy od godz. 15.00, a w zwykłe dni tygodnia od godz. 16.00. Informujemy, że dodatkowa „kolęda” dla rodzin, nieobecnych w wyznaczonym terminie, odbędzie się w piątek, 18 stycznia. Początek odwiedzin od godz. 16.00. Zgłoszenia prosimy kierować do kancelarii parafialnej lub telefonicznie, do czwartku, 17 stycznia br.

Kancelaria w czasie trwania „kolędy” będzie otwarta przed południem (od 10.00 do 12.00).

W Nowym Roku życzymy Parafianom i naszym Gościom błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

Szczęść Boże!

Skip to content