Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

XIX Niedziela Zwykła – 7.08.2016

 

1.Dzisiaj pierwsza niedziela sierpnia. Na zakończenie Mszy, krótka adoracja dziękczynna za ŚDM oraz błagalna o wyzwolenie z niewoli pijaństwa, narkomanii, pornografii i hazardu. Zechciejmy zachować abstynencję od alkoholu. Niech będzie ona świadectwem, że zależy nam na trzeźwości drugiego człowieka. Także dzisiaj na Górze św. Anny odpust Porcjunkuli.

2.W poniedziałek wspomnienie św. Dominika.

3.We wtorek, wspomnienie św. Edyty Stein. W Lublińcu odpust. Msza św. wieczorna połączona z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy i adoracją. , w ramach akcji Warto być zdrowym. Także 9 sierpnia o 13.00 w salce parafialnej spotkanie dotyczące skutecznego leczenia cukrzycy, zwyrodnienia stawów, nadciśnienia. 

4.W czwartek, po Mszy wieczornej, adoracja N.S.

5.W sobotę 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie po Mszy o 18.00.

6.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 18 – 20 sierpnia. Zapisy prowadzone są w zakrystii. Tam też można uzyskać wszelkie informacje na ten temat.

7.Zachęcamy też do czytania prasy katolickiej. Prócz „Gościa niedzielnego” jest już do nabycia „Posłaniec Serca Jezusowego” na sierpień.

8.Zachęcamy do studiowania na Akademii Ignatianum w Mysłowicach i Krakowie. Trwa nabór na pedagogikę, dziennikarstwo, filologię angielską, filozofię.

9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego odpoczynku.

Szczęść Boże!

 

Skip to content