Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVII Niedziela Zwykła 
5.10.2014

 

1.  Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja. O. godz. 15.00 „Godzina Miłosierdzia” a o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe.

2.  We wtorek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną. Tego dnia rozpoczynamy Adorację Biblijną, która będzie się odbywała w każdy wtorek po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy ze Słowem Bożym przed Najświętszym Sakramentem.

3.  W przyszłą niedzielę, 12 października – obchodzimy XIV Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Z tej okazji, jak co roku, na placu kościelnym przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzących z rodzin ubogich.

4.  Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiane jest w naszym kościele codziennie o godz. 17.15.

5.  18 października, tj. w sobotę za dwa tygodnie – Wspólnota Małżeństw udaje się z pielgrzymką do Leśniowa, gdzie o godzinie 10.00 o. Proboszcz odprawi Mszę św. w intencji rodzin z naszej parafii, na którą serdecznie zapraszamy. Następnie przewidziane jest zwiedzanie Sanktuarium i wspólna modlitwa. Dojazd we własnym zakresie

6.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć parafialny kalendarz na rok 2015. Dobrowolne ofiary za nabycie kalendarza prosimy potraktować jako cegiełkę na prace związane z wymianą ogrzewania i ociepleniem kościoła i budynków parafialnych. Ofiary można także wpłacać na konto parafialne.

7.  Wspólnota Neokatechumenalna działająca przy Parafii św. Wojciecha w Bytomiu zaprasza na katechezy dla dorosłych, małżeństw i młodzieży, które prowadzone będą w poniedziałki i środy o godz. 18.45. Rozpoczęcie katechez 13 października.
 

Skip to content