Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna  
4.05.2014

1. Dziś Niedziela Biblijna, którą rozpoczynamy VI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W poniedziałek, 5 maja – wyjątkowo kancelaria będzie nieczynna.

3. Przez cały miesiąc nabożeństwo majowe odprawiane jest o godz. 17.30 a po porannej Mszy św. o godz. 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci NMP.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy do parafialnej kawiarenki i jak zwykle gorąco prosimy chętnych o upieczenie ciasta lub złożenie produktów, które odbierane będą w sobotę od godz. 17.00.

5. Także w przyszłą niedzielę, na placu kościelnym po każdej Mszy św. przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na kampanię „Kilometry Dobra”. Zebrane pieniądze wspierają budowę Katolickiego Ośrodka „Dom Nadziei” w Bytomiu, który pomaga dzieciom i młodzieży uzależnionej od alkoholu i narkotyków.

6. Klub emerytów i seniorów z naszej parafii organizuje dnia 21 maja /środa/ pielgrzymkę do Czernej k/Krzeszowic i Wadowic. Zapisy przyjmowane są u P. Gabrieli Kowalczyk w tym tygodniu po nabożeństwach majowych. Koszt wynosi 30 zł. Wyjazd na pielgrzymkę dnia 21.01 o godz. 8.00.

7. W czasie wakacji są organizowane wyjazdy dla dzieci i młodzieży:
1) Dla dzieci od 9 roku życia do 18. W terminie od 2 do 11 lipca do Niedzicy koło Krościenka nad Dunajcem. Koszt 400 zł. Zapisy do przyszłej niedzieli tj. 11 maja u ks. Damiana. Liczba miejsc ograniczona.
2) Dla młodzieży od 1 klasy gimnazjum aż do matury. Są to rekolekcje magisowe na Podkarpaciu w Grabownicy koło Brzozowa w terminie od 17 lipca do 1 sierpnia. Koszt 500 zł. Zapisy do końca maja u ks. Damiana.
Więcej informacji odnośnie wakacji na naszej stronie internetowej i w gablocie. Serdecznie zachęcamy rodziców aby posłali swoje dzieci na te proponowane wyjazdy. Wszystkim, którzy wspierają te przedsięwzięcia w postaci zakupionych palm i ofiar do puszek w II dzień świąt serdecznie dziękujemy.
 

Skip to content