Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2013

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Katarsis”, wywodzącego się z naszej parafii. Do udziału we wspólnym kolędowaniu bardzo serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek, 31 grudnia, ostatni dzień roku kalendarzowego. Z tej racji w uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 podziękujemy Bogu za kończący się rok. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.

3. W środę, 1 stycznia – Nowy Rok 2014. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Prządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu obchodzimy również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

4. W piątek, 3 stycznia – Uroczystość Najświętszego Imienia Jezus – tytularne święto Towarzystwa Jezusowego. Tego dnia przypada pierwszy piątek miesiąca. Z racji wizyty duszpasterskiej nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00 a o godz. 19.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla młodzieży. Możliwość spowiedzi od godz. 17.30.

5. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin. Szczegółowy plan „kolędy” znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

6. Z dniem 31 grudnia kończy pracę nasz organista Pan Aleksander Kluska, któremu pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wieloletnią posługę w parafii. Dziękując za wielką ofiarność i niezawodność pragniemy życzyć wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiego błogosławieństwa. Miejsce Pana Aleksandra zajmie Pani Nella Wydrzyńska, której również życzymy wszelkiej pomyślności i Bożej pomocy w pełnieniu posługi organistki. Zarówno Pana Aleksandra jak i Panią Nellę polecamy Waszej modlitwie.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na tacę remontowo-inwestycyjną. Zebraliśmy 8 954 zł. Szczegółowe rozliczenie funduszu remontowego zostanie przedstawione na koniec roku.

8. Kancelaria w okresie „kolędy” czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 – 12.00.
Życzymy wszystkim mieszkańcom naszej parafii a także przybyłym gościom, by Nowy Rok 2014 był szczęśliwy, błogosławiony i dostatni. Szczęść Boże!
 

Skip to content