Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2013

 


1. W czwartek, 3 października – po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za parafię. Z racji pierwszego czwartku miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św. Chorzy, do których chodzi ks. Proboszcz tym razem zostaną odwiedzeni w piątek, także do południa.

2. W piątek, 4 października – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Z racji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi w czasie każdej Mszy św., a po południu od godz. 16.30. Dodatkowo Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a także dla młodzieży o godz. 19.00. Na Mszę św. dla młodzieży zapraszamy także wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3. Przez cały październik zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzony będzie przez dzieci.

4. Z początkiem października wznawia działalność Wspólnota Duszpasterstwa Młodzieżowego MANRESA. Msza św. na rozpoczęcie roku akademickiego w pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.00 a po niej spotkanie przy herbacie w salce. Zapraszamy wszystkich studentów oraz młodzież pracującą do licznego udziału we Mszy św.

5. Pragniemy serdecznie podziękować za złożone datki w zeszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła. Zebraliśmy 10 321 zł. Na zakup opału na zimę potrzebowaliśmy 35 000 zł. Brakująca kwota została pożyczona w Ekonomacie naszej Prowincji. Gdyby ktoś chciał wspomóc finansowo zakup opału, może wpłacić dowolną ofiarę na nasze konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii lub też wrzucić do skarbony podpisanej: „Ofiara na ogrzewanie kościoła”.

6. Dzisiaj wznawiamy działalność naszej kawiarenki parafialnej. Po każdej Mszy św. (od godz. 8.00) zapraszamy na kawę, herbatę i domowe ciasto. Niech to będzie dobra okazja abyśmy spędzili ze sobą trochę czasu na wspólne spotkania, rozmowy i pogłębianie wzajemnych więzi. Zachęcamy także do współpracy przy tworzeniu kawiarenki. Informujemy również, że wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zasilą fundusz wspólnot i duszpasterstw dziecięco-młodzieżowych działających przy naszej parafii. Za wszelkie wsparcia także i w tym względzie składamy serdeczne: Bóg zapłać!

Skip to content