Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXX Niedziela Zwykła – 27.10.2013

1. W poniedziałek, 28 października – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Tego dnia dzieci ze szkolnego chórku ze Szkoły Podstawowej nr 36 włączą się w nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15 przez przedstawienie krótkich scenek biblijnych i śpiew.

2. We wtorek, 29 października – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

3. W środę, 30 października – o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego a po niej spotkanie towarzyskie dla emerytów, osób starszych i samotnych.

4. W czwartek, 31 października – zakończenie nabożeństwa różańcowego. Od godz. 16.30 odbędzie się spowiedź dla dzieci (przed I piątkiem miesiąca). Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 20.00 dodatkowa Msza św. dla młodzieży, na którą zapraszamy także wszystkich gimnazjalistów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Podczas Mszy św. będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi przed I piątkiem miesiąca.

5. W piątek, 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Kraszewskiego procesja i modlitwa za zmarłych. Gromadzimy się przy bramie cmentarza. W naszym kościele o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych, tzw. „wypominki”.

6. W sobotę, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 7.00; 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00.

7. W przyszłą niedzielę 3 listopada – po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory.

8. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których można wypisać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialnej lub w kościele wrzucając je do skrzynki pod chórem.

9. W tym tygodniu (we wtorek i środę o godz. 18.00) odbędą się spotkania dla bierzmowanych z I-szych klas gimnazjalnych.

10. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.

Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!
 

Skip to content