Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXI Niedziela Zwykła
24.08.2014

 

1.  We wtorek, 26 sierpnia – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.  W przyszłą niedzielę, 31 sierpnia – odbędzie się Piesza Pielgrzymka naszej Parafii do Matki Bożej Piekarskiej. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu serdecznie zapraszamy. Wyjście z placu kościelnego o godz. 8.00.

3.  W poniedziałek, 1 września – o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej połączona z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy również rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Przed i w czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.

4.  Jeszcze przez tydzień, z racji porządku letniego nie będzie Mszy św. niedzielnej o godz. 12.30. Kancelaria parafialna czynna we wtorki środy i czwartki.

5.  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że do 15 września 2014 r. można składać wnioski o przyznanie stypendiów na rok szkolny 2014/2015. Więcej informacji na ten temat znajduje się w gablocie.

6.  Zachęcamy też do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć na placu kościelnym. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego znajduje się 1 część audiobooku Dzienniczka św. s. Faustyny

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego odpoczynku.
Szczęść Boże!

 

Skip to content