Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

VII Niedziela Zwykła
23.02.2014

1. W poniedziałek, 24 lutego – o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla katechetów a po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczór wspomnień poświęcony Ojcu Adamowi Wktorowi SJ. Jeśli ktoś posiada jakieś pamiątki lub zdjęcia z o. Wiktorem, proszony jest o zabranie ich ze sobą. Spotkanie odbędzie się w sali duszpasterskiej naszego Domu Zakonnego.

2. We wtorek, 25 lutego – o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 spotkanie zespołu charytatywnego.

3. W środę, 26 lutego – o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego a po niej spotkanie dla emerytów i osób samotnych.

4. W czwartek, 26 lutego – po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

5. W tym tygodniu we wtorek i środę odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z pierwszych klas gimnazjalnych.

6. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będziemy gościć wśród nas ks. Jacka Krzemienia ze Wspólnoty Chleb Życia, która zajmuje się pracą wśród najuboższych prowadząc domy dla bezdomnych. Ks. Jacek wygłosi Słowo Boże a po Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna wspierająca działalność tej Wspólnoty. Za okazaną pomoc już z serca dziękujemy.

7. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych
Europy w dniach od 4 do 16 czerwca br.. Szczegóły w gablocie oraz na stronie
internetowej parafii. W sprawie pielgrzymki prosimy kontaktować się z o. Andrzejem Baranem.

8. Na placu kościelnym tradycyjnie można nabyć prasę katolicką. W soboty i niedziele rano prasa jest do nabycia w zakrystii.
 

Skip to content