Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2013
 

1. W poniedziałek, 23 września – wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana.

2. We wtorek, 24 września – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna.

3. We środę, 25 września – odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich jej Członków zapraszamy do naszego domu zakonnego na godz. 19.00.

4. We czwartek, 26 września – po Mszy św. o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za parafię.

5. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży gimnazjalnej klas I, II i III przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Szczegółowy grafik spotkań dla poszczególnych klas znajduje się w gablocie w przedsionku kościoła.

6. Pragniemy poinformować rodziców dzieci klas pierwszych szkoły podstawowej, że w związku z wprowadzoną zmianą podstawy programowej w całej diecezji gliwickiej dzieci te przystąpią do Pierwszej Komunii Św. w klasie trzeciej. W 2014 r. nie będzie u nas Pierwszej Komunii Św.

7. W przyszłą niedzielę wznawiamy działalność naszej kawiarenki parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy jej tworzeniu, szczególnie pieczeniu ciast. Ciasta można przynosić w sobotę od godz. 17.00 – 18.00. Za wszelkie wsparcie już dziś serdecznie dziękujemy.

8. Kolejny raz pragniemy bardzo serdecznie podziękować Paniom, które wzięły udział w sprzątaniu naszego kościoła i domu parafialnego. Chętnych do dalszej pomocy prosimy o przyjście w piątek na godz. 10.00.

9. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką. Dziś także do nabycia polskie wydanie L’Osservatore Romano.

10. Parafia św. Wojciecha zaprasza do wspólnej modlitwy za nasze miasto Bytom we środę 25 września na godz. 19.00.

Skip to content