Ogłoszenia Duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła – 2.02.2014

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja do godz. 15.00, po niej godzina miłosierdzia a o 15.30 nieszpory.

2. W poniedziałek, 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona ludzi z chorobami gardła. Z tej racji po każdej Mszy św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo św. Błażeja. Tego dnia na godz. 9.00 zapraszamy do pomocy przy demontażu szopki i dekoracji bożonarodzeniowej.

3. We wtorek, 4 lutego – o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W środę, 5 lutego – koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 a po niej spotkanie dla emerytów i osób samotnych.

5. W czwartek, 6 lutego – z racji pierwszego czwartku miesiąca w godzinach przedpołudniowych księża odwiedzą chorych Parafian z Komunią św. Po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

6. W piątek, 7 lutego – pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, natomiast spowiedź dla dzieci od godz. 16.30. Także w piątek zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00 również z możliwością spowiedzi.

7. Dzisiaj, w Święto Ofiarowania Pańskiego z okazji przeżywanego Dnia Życia Konsekrowanego na placu kościelnym przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Siostry Klauzurowe. Bóg zapłać za okazane wsparcie na ten cel.

8. Składamy także gorące podziękowanie za tacę z zeszłej niedzieli, w której zebraliśmy 8 080 zł na spłacenie pożyczki na
zakup opału na zimę. W ten sposób po dołożeniu brakującej części z ofiar kolędowych cała pożyczka została spłacona. W kościele pozostanie nadal skarbona na opał a ewentualne ofiary będą tworzyły fundusz opałowy na przyszły rok.

9. Na placu kościelnym tradycyjnie można nabyć prasę katolicką.
 

Skip to content