Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Zwykła – 19.01.2014

1. Dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Dziś także dzieci z Przedszkola nr 25 z ul. Olejniczaka zapraszają na przedstawienie jasełkowe, które odbędzie się w naszym kościele o godz. 14.00.

3. Również dzisiaj w domu parafialnym odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które rozpocznie się o godz. 16.00. Na czas spotkania będzie zorganizowana opieka nad dziećmi. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

4. We wtorek, 21 stycznia – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną. Tego dnia przypada Dzień Babci.

5. W środę, 22 stycznia – koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 a po niej spotkanie dla emerytów i osób samotnych. W tym dniu obchodzimy Dzień Dziadka.

6. W czwartek, 23 stycznia – po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

7. W piątek, 24 stycznia – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

8. W sobotę, 25 stycznia – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła. Tego dnia kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

10. Również w przyszłą niedzielę zostanie zebrana taca remontowa, którą przeznaczymy na spłatę pożyczki na zakupiony opał na zimę.

11. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i płyty z nagranym koncertem kolęd w wykonaniu dziecięcej scholi „Latorośle”. W soboty i niedziele rano prasę można nabyć w zakrystii.

Na cały tydzień i rozpoczynające się ferie zimowe wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzmy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności a dzieciom i nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Szczęść Boże!
 

Skip to content