Zaznacz stronę


Ogłoszenia Duszpasterskie
XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2013

 

1. We wtorek, 19 listopada – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.
2. W środę, 20 listopada – o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów, a po niej spotkanie w sali domu parafialnego. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
3. W czwartek, 21 listopada – wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. W piątek, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej.
5. W tym tygodniu odbędą się katechezy przygotowujące do bierzmowania dla uczniów z drugich klas gimnazjalnych. Szczegółowe terminy znajdują się w gablocie.
6. Przez cały miesiąc listopad modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 17.30.
7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla, która zamyka przeżywany Rok Wiary. Z tej okazji podczas każdej Mszy św. odbędzie się specjalna celebracja wyznania wiary. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
8. Także za tydzień niedzielna taca zostanie w całości przeznaczona na fundusz remontowo-inwestycyjny naszej parafii.
9. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność paniom, które dbają o czystość naszego kościoła, a także panom za założenie ekranów przy grzejnikach i instalacji potrzebnej do zamontowania rzutnika. Zapraszamy chętnych do dalszej pomocy w utrzymania naszej świątyni. W najbliższy piątek na godz. 9.00 prosimy o pomoc w myciu boazerii w kościele. Natomiast na sobotę, na godz. 10.00 prosimy mężczyzn do pomocy przy uszczelnianiu okien.
10. Odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka o niesienie pomocy ofiarom tajfunu na Filipinach, dziś po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na ten cel. Niech to będzie nasz konkretny wyraz miłości i solidarności z tymi, którzy w tej tragedii utracili najbliższych wraz z dorobkiem całego życia.
11. Serdecznie zapraszamy dziś do naszej kawiarenki parafialnej na domowe ciasto, kawę czy herbatę. Można będzie także nabyć ciekawą książkę, a także domowej roboty stroiki.
12. Dziś także odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które szukają inspiracji do pogłębienia życia duchowego i małżeńskiego. Na spotkanie zapraszamy na godz. 17.00 do kawiarenki. W spotkaniu mogą brać udział osoby bez względu na wiek czy długość stażu małżeńskiego.
 

 

Skip to content