Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2014

1. We wtorek, 18 lutego – o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W środę, 19 lutego – o godz. 8.00 Msza św. w intencji Emerytów i Seniorów a po nim tradycyjne spotkanie w sali parafialnej. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. Także w najbliższą środę odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00.

4. W czwartek, 20 lutego – po Mszy św. o godz. 18.00 wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

5. W sobotę, 22 lutego – przypada święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

6. W tym tygodniu w poniedziałek i środę odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z drugich klas gimnazjalnych.

7. W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa.

8. Dziś po każdej mszy świętej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i domowe ciasto. Z okazji obchodzonych czwartych urodzin powstania kawiarenki zapraszamy do obejrzenia specjalnego wystroju przygotowanego na tę okazję.

9. Także dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie dla małżeństw, w którym mogą wziąć udział także te osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w spotkaniach. Rozpoczęcie nastąpi w kawiarence o godz. 16.00. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.

10. Pragniemy poinformować, że w ubiegły poniedziałek, 10 lutego, Rada Miejska w Bytomiu uchwaliła nadanie skwerowi położonemu w Bytomiu na części działki u zbiegu ulic Pułaskiego i Olejniczaka nazwy „Skwer Ojca Adama Wiktora”. Sama uroczystość nadania nazwy i poświęcenia tablicy upamiętniającej postać Ojca Wiktora odbyła się w zeszły piątek. Już dzisiaj pragniemy zaprosić na wieczór wspomnień poświęcony Ojcu Adamowi Wktorowi, który odbędzie się w przyszły poniedziałek, 24 lutego, po wieczornej Mszy św.

11. Na placu kościelnym tradycyjnie można nabyć prasę katolicką. W soboty i niedziele rano prasa jest do nabycia w zakrystii.
 

Skip to content