Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXII Niedziela Zwykła – 1.09.2013

1. Od dzisiaj zostaje przywrócona Msza św. o godz. 12.30. Po jej zakończeniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. W poniedziałek, 2 września – o godz. 8.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej połączona z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy również rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Przed i w czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.

3. We wtorek, 3 września – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

4. W czwartek, 5 września – w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św.

5. W piątek, 6 września – z okazji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci.

6. W sobotę, 7 września, o godz. 10.00 pierwsze spotkanie Marianek. Zapraszamy dziewczęta, które pragną należeć do tej wspólnoty. Także w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy chłopców po I Komunii Świętej na ministrantów. Prosimy rodziców i dziadków, aby zachęcili swoich synów i wnuków do tej jakże zaszczytnej służby przy ołtarzu. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz u ks. Damiana Pawlika – opiekuna ministrantów.

7. Dnia 15 września Ks. Bp Ordynariusz będzie przewodniczył Mszy św. dziękczynnej w Roku Wiary, która będzie celebrowana o godz. 16.30 na Rynku naszego miasta. Zachęcamy parafian do licznego udziału i gorliwej modlitwy.

8. Serdecznie dziękujemy młodzieży i osobom starszym za posprzątanie naszego kościoła. Ci, którzy chcieliby włączyć się w pomoc przy utrzymaniu porządku naszej świątyni zapraszamy w najbliższy piątek na godz. 14.00.

9. Od poniedziałku, 2 września, kancelaria parafialna będzie czynna przez 5 dni w tygodniu.
 

Skip to content