Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą
  25.08.2013

 

 1.  W poniedziałek, 26 sierpnia – uroczystość NMP Częstochowskiej.

2.  We wtorek, 27 sierpnia – wspomnienie św. Moniki. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

3.   W środę, 28 sierpnia – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

4.  W czwartek, 29 sierpnia – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

5.  W przyszłą niedzielę, 1 września – podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste wprowadzenie na urząd proboszcza o. Andrzeja Migacza, którego dokona ks. Dziekan Eugeniusz Gogoliński.

6.  Od przyszłej niedzieli przywracamy Mszę św. o godz. 12.30.

7.  W poniedziałek 2 września – o godz. 8.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej połączona z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy również rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Przed i w czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.

8.  Bardzo serdecznie zapraszamy chłopców po I Komunii Świętej na ministrantów. Spotkania dla kandydatów odbywać się będą co sobotę o godz. 9.00. Pierwsze spotkanie 7 września. Prosimy rodziców i dziadków, aby zachęcili swoich synów i wnuków do tej jakże zaszczytnej służby przy ołtarzu. Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz u ks. Damiana Pawlika – nowego opiekuna ministrantów.

9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć na placu kościelnym.

Skip to content