Zaznacz stronę
  1. W każdą niedzielę Okresu Wielkanocnego zapraszamy na Drogę Światła –  o godz. 17:00.
  1. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 17:30. Z kolei Grupa Seniorów zaprasza na majówkę przy krzyżu w Parku Kachla we środę o godz. 19:00. Natomiast po porannych Mszach o 8:00 zapraszamy na Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  1. W najbliższy czwartek zapraszamy na medytację ignacjańską podczas adoracji po wieczornej Mszy Świętej. Wprowadzenie do medytacji poprowadzi o. Proboszcz.
  1. W najbliższą sobotę, 27 maja – w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – zapraszamy na Bytomską Modlitwę o Ducha Świętego. Będzie ona miała miejsce w dolnym kościele parafii św. Jacka; początek – o godz. 20.00. W programie: konferencja ks. Wojciecha Maciążka, rektora seminarium w Opolu, modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego, okazja do spowiedzi oraz modlitwy wstawienniczej oraz Eucharystia.
  1. Dzieci, które rok temu przyjęły swoją Pierwszą Komunię, zapraszamy na Mszę rocznicową w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.
  1. Za tydzień zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na popołudnie muzyczne. Po Mszy św. o godz. 16:00 będzie można posłuchać duetu Music Art Grażyna i Mirek, który zaprezentuje nam muzykę z pogranicza poezji śpiewanej, przyprawionej lekko jazzowym brzmieniem.
  1. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca, która odbędzie się 3 czerwca. Koszt – 40 zł. Zapisy – u pana Tomka i u pani Bogusi w zakrystii.
  1. W niedzielę, 4 czerwca zapraszamy na Parafialny Dzień Dziecka do naszego ogrodu. Od godz. 8:30 zapraszamy do kawiarenki pod chmurką – na kawę, herbatę i domowe wypieki. Będzie też można zabrać ciasto na wynos. Po Mszy św. o godz. 11:00 będą główne atrakcje dla dzieci i rodzin, m.in.: grill, gofry, balony, rysowanie kredą, malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych. Zebrane ofiary będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla naszych Marianek i Ministrantów.
  1. Parafian, którzy chcieliby pomóc przy przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Stanisław Korzeniewski, Danuta Sokal i Wiesław Rogoż. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content