Zaznacz stronę
  1. W zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjno-remontową zebraliśmy 7807 zł. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.
  1. Jutro mija 23. rocznica śmierci o. Adama Wiktora, byłego proboszcza naszej parafii. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  1. We środę, 16 lutego, o godz. 18:00 zostanie odprawiona kolejna Msza w intencji małżonków – „Aby małżeństwo udanym było”. Po niej zapraszamy pary małżeńskie na kolejną konferencję z cyklu „Furtka pokory”.
  1. Już wkrótce, 2 marca rozpocznie się okres Wielkiego Postu. Zapraszamy zatem na rekolekcje parafialne, które odbędą się już na samym początku tego okresu naszego przygotowania do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego – od niedzieli, 6 marca, do środy, 9 marca. Poprowadzi je o. Waldemar Los SJ. Noszą one tytuł: „Od(nowa) z Chrystusem”.
  1. Z kolei ojciec proboszcz zaprasza, jak co roku, na kolejne Wielkopostne Rekolekcje Radiowe w Radiu Silesia. Audycji rekolekcyjnych będzie można posłuchać w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 21:00.
  1. Prosimy, żeby nie zostawiać w przedsionku kościoła żadnych plakatów, ulotek, czasopism itd. bez uprzedniego uzgodnienia tego z ojcem proboszczem. Wszelkie materiały, które się tam pojawią bez takiej zgody, będą usuwane.
  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Alicja Kurzawa, Anna Jarząbek, Agnieszka Zgraja i Marian Wiaderny. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content