Zaznacz stronę

1. Dzisiejsza taca, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na cele inwestycyjno-remontowe. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.

2. W najbliższą środę, 9 lutego odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, jak zwykle po Mszy wieczornej.

3. W piątek, 11 lutego obchodzimy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy seniorów oraz osoby chore na Mszę Świętą o godz. 8:00, po której będzie udzielone specjalne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, a następnie spotkanie i poczęstunek w sali pod kościołem. W związku z tym nie będzie Mszy ani spotkania dla seniorów w drugą środę lutego.

4. Przypominamy o Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w poniedziałki, środy i piątki od 17.00 do Mszy św. wieczornej. Natomiast we wtorki i czwartki adoracja Pana Jezusa jest po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy na te spotkania z Jezusem Eucharystycznym.

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Barbara Krysińska, Emil Lassner, Norbert Juraszek, Bogumiła Jędrzejowska, Regina Herman, Stanisław Lis, Danuta Radkiewicz oraz Edyta Ochman. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

Skip to content