Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela po Narodzeniu Pańskim (31.12.2017)
1. Dzisiaj, ostatni dzień roku. O 21.00 dodatkowa Msza dziękczynna za cały rok.
2. Jutro Nowy Rok 2018. Msze święte jak w niedzielę.
3. Trwa kolęda. Dziękujemy za przyjęcie nas w rodzinach. Plan kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej.
4. W czwartek z racji pierwszego czwartku, odwiedzimy chorych z Komunią świętą.
5. W piątek, z racji pierwszego piątku dodatkowa Msza dla dzieci o 17.00.spowiadamy od 16.00.
6. W sobotę, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Jest to dzień w którym obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca tego dnia przeznaczona zostanie na dzieła misyjne. Także w tym roku odbędzie się Orszak Trzech Króli. Nasza parafia, przynależąca do strumienia żółtego, wyruszy z ul. Dworcowej koło Świetlika o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
7. W uroczystość Objawienia Pańskiego przypada 23 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza bp. Jana Kopca. Pamiętajmy w modlitwach o Ks. Biskupie.
8. W czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00, wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
9. Dziękujemy za wsparcie finansowe związane z odnowieniem szopki.
10.W zeszłym roku udzielono w naszej parafii 125 chrzty, 85 osób było bierzmowanych, pobłogosławiono 29 małżeństw, poprowadzono 143 pogrzeby oraz udzielono blisko 100 000 komunii. Każdego miesiąca odwiedzamy około 70 chorych.
11.Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką. Dziękujemy za wspólną modlitwę, wspólne radowanie się i wspólne przeżywanie trudności. Wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc, pracę.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego Nowego Roku.

Skip to content