Zaznacz stronę
  1. Po raz kolejny gościmy dziś w naszej parafii księdza Jacka Krzemienia ze Wspólnoty „Chleb Życia”, który głosi kazania na wszystkich Mszach. Po każdej Mszy będzie można wesprzeć Wspólnotę datkami zbieranymi do puszek.
  1. Zakończyła się już kolęda w domach parafian. Dziękujemy za zaproszenie tym parafianom, którzy przyjęli nas u siebie. Z kolei pozostałych parafian zapraszamy na nabożeństwa kolędowe, których terminy są podane w przedsionku kościoła i na stronie naszej parafii. W najbliższym tygodniu odbędą się one w poniedziałek, środę i piątek. Podczas nabożeństw kolędowych błogosławimy kadzidło, kredę i wodę. Prosimy przynieść ze sobą zamykane naczynie na wodę święconą do pokropienia swoich domów.
  1. W środę, 13 stycznia, o godz. 8:00 odbędzie się comiesięczna Msza Święta w intencji Grupy Seniorów. Po Mszy zapraszamy Seniorów na spotkanie opłatkowe do sali pod kościołem.
  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu bytomskiej grupy „Chorus Sancti Gregorius”. Rozpocznie się on o godz. 19:00.
  1. W zeszłą niedzielę na tacę remontowo-inwestycyjną zebraliśmy 8544 zł. W okresie Adwentu na paczki świąteczne dla potrzebujących z naszej parafii zebraliśmy 3565 zł. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Helena Kociołek, Marcin Hecht, Stanisław Niemętowski, Czesław Malon, Piotr Butkus, Elżbieta Kściuczyk oraz Joanna Karolik. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content