Zaznacz stronę

1. Dziś o godz. 19:00 zapraszamy na modlitwę Drogą Światła. Nabożeństwo to będziemy odprawiać aż do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, która przypada w przyszłą niedzielę.

2. Parafian, których intencja jest odprawiana, prosimy o wcześniejszy telefon do parafii z informacją, ile osób zamierza przyjść oraz o przyjście na Mszę z wyprzedzeniem, żebyśmy mogli zarezerwować dla nich miejsca.

3. Przypominamy, że Ci, którzy uczestniczą we Mszy przez internet czy w telewizji, korzystając z dyspensy Księdza Biskupa, mają okazję przyjąć Komunię Świętą przychodząc do kościoła w niedzielę między 14:00 a 15:30. W tym czasie jest też dodatkowa okazja do spowiedzi.

4. Przez cały miesiąc nabożeństwa majowe będą się odbywały codziennie o godz. 17:30. Z kolei po Mszy Świętej o godz. 8:00 modlimy się Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny.

5. W najbliższy wtorek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy różańcem za wszystkie nasze mamy – o godz. 20:30 poprzez łącze internetowe.

7. Na stronie internetowej naszej parafii zostały umieszczone nowe informacje dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych – prosimy się z nimi zapoznać.

8. Słyszymy, że wiele osób spodziewa się, iż przyjdzie im szukać nowej pracy. Żeby pomóc w znalezieniu dobrej pracy, organizujemy bezpłatny warsztat on-line o tym, jak dobrze napisać CV i jak się prezentować na rozmowie kwalifikacyjnej. Tytuł warsztatu: POSZUKIWACZE PEREŁ. Poprowadzi go specjalista ds. szkoleń z doświadczeniem w branży rekrutacyjnej dla dużych firm handlowych. Szczegóły i zapisy – na stronie internetowej naszej parafii.

Skip to content