Zaznacz stronę

1. W środę, 19 lutego, zapraszamy na comiesięczne spotkanie grupy seniorów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 8:00 Mszą Świętą w ich intencji.

2. Również we środę zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą  w intencji „Aby małżeństwo udanym było”, która zostanie odprawiona o godz. 19:00. Po Mszy będą warsztaty dla singli oraz oddzielnie dla par małżeńskich.

3. W sobotę, 22 stycznia, zapraszamy osoby samotne i potrzebujące na comiesięczne spotkanie, które odbędzie się o godz. 13:00 w sali pod kościołem.

4. Na drugą sobotę Wielkiego Postu planowana jest autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Ojca Pio i Ośmiu Błogosławieństw we Mstowie i na Jasną Górę. Informacje można znaleźć w gablotkach.

5. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach w życiu codziennym w okresie Wielkiego Postu. Rozpoczną się one 2 marca. Więcej informacji – na plakacie.

6. 28 lutego odbędzie premiera filmu o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film „Najświętsze Serce” rozpoczyna się historią objawień, jakich dostąpiła św. Małgorzata Maria Alacoque i dwunastoma obietnicami, jakie złożył Pan Jezus tym, którzy będą czcić Jego Serce. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej podanej na plakacie.

7. Parafia św. Wojciecha zaprasza wszystkich na cykl katechez neokatechumenalnych. Są one skierowane do osób dorosłych, małżeństw i młodzieży – będą się odbywać w poniedziałki i środy o godzinie 18:45. Katechezy rozpoczynają się 17 lutego 2020; w pierwszych dwóch tygodniach będzie również dodatkowa katecheza w piątek.

Skip to content