Zaznacz stronę

1. Dziękujemy za datki złożone na tacę inwestycyjno-remontową w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy na ten cel 8579,81 zł.

2. W najbliższy wtorek, 11 lutego, obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych i słabujących na Mszę Świętą ze specjalnym błogosławieństwem, która zostanie odprawiona o godz. 9:00. Prosimy rodziny i sąsiadów o pomoc dla chorych w przyjeździe na tę Mszę.

3. W przyszłą niedzielę odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie Wspólnoty Małżeństw działającej przy naszym kościele. Wszystkich małżonków chcących pogłębić wspólnie swoją wiarę zapraszamy na godzinę 17:00 do sali pod kościołem.

4. Na naszej stronie internetowej – w zakładce „Duchowość” – są nagrania ze „szkoły modlitwy”, które mają posłużyć umocnieniu swojej relacji z Jezusem przez Słowo Boże. Będzie to także podstawa do przeżycia rekolekcji w życiu codziennym, jakie będziemy prowadzić w Wielkim Poście. Kontynuujemy spotkania w ramach nauki medytacji i kontemplacji. Zapraszamy na ostatnie dwa spotkania. Odbywają się one w salce pod kościołem w poniedziałek po Mszy Świętej o 18.00.

5. Specjalna Msza Święta w intencji „Aby małżeństwo udanym było” będzie odprawiona w trzecią środę miesiąca, czyli 19 lutego o godz. 19:00. Zapraszamy na nią pary małżeńskie jak również singli.

6. „Zdrowe nawyki żywieniowe na Wielki Post” to temat spotkania warsztatowego dla każdego, kto chce uczyć się zdrowego odżywiania i właściwego poszczenia. Warsztat organizowany w ramach spotkań HALT jest otwarty dla wszystkich chętnych i odbędzie się w sobotę, 15 lutego, od godz. 10:00 do 12:30, w sali pod kościołem.

7. Na drugą sobotę Wielkiego Postu planowana jest autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Ojca Pio i Ośmiu Błogosławieństw we Mstowie i na Jasną Górę. Informacje można znaleźć w gablotkach.

Skip to content