1. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Dlatego taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjno-remontowe.

2. W najbliższą środę o godz. 8:00 odprawimy Mszę Świętą w intencji Grupy Seniorów. Wciąż nie będzie jeszcze comiesięcznego wspólnego spotkania po Mszy, ale zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii – czy to w kościele czy też poprzez transmisję internetową.

3. Zbliża się Wielki Post. Zapraszamy zatem do udziału w wielkopostnych rekolekcjach w życiu codziennym, które rozpoczną się w poniedziałek, 15 lutego. Informacje na temat rekolekcji można znaleźć na plakacie w przedsionku kościoła oraz na naszej parafialnej stronie internetowej.

4. W Wielkim Poście ojciec proboszcz zaprasza na kolejne Wielkopostne Rekolekcje Radiowe w Radiu Silesia. Począwszy od Środy Popielcowej co tydzień o 21:00 będzie można wysłuchać kolejnej rekolekcyjnej audycji. Tegoroczne rekolekcje noszą tytuł „O sztuce miłości i przebaczenia”.

5. Z tyłu kościoła jest do nabycia „Zdrapka Wielkopostna”. Może ona być świetną pomocą w lepszym przeżywaniu Wielkiego Postu.

6. Bracia kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast kupować pączki w tłusty czwartek można wpłacić darowiznę na misje. Wpłat można dokonywać przez stronę www.pączek.kapucyni.pl. Więcej informacji – na plakacie w przedsionku kościoła.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Anna Spieglanin, Edward Jączyk, Czesława Marzęcka-Kowalska, Jan Plewnia, Jan Szymik, Edward Telepko i Bronisława Janiszewska. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

Skip to content