Zaznacz stronę

1. Dziś o godz. 19:00 zapraszamy na rozważania Drogi Światła. Nabożeństwo to będziemy odprawiać w każdą niedzielę aż do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

2. Ze względu na istniejące ograniczenia ilości osób w kościele i obowiązek dezynfekcji ławek przypominamy o tym, aby zajmować wyłącznie miejsca zaznaczone białymi kartkami.

3. Parafian, których intencja jest odprawiana, prosimy o wcześniejszy telefon do parafii z informacją, ile osób zamierza przyjść oraz o przyjście na Mszę z wyprzedzeniem, żebyśmy mogli zarezerwować dla nich miejsca.

4. Ci, którzy uczestniczyli we Mszy przez internet czy w telewizji, korzystając z dyspensy Księdza Biskupa, będą mieli okazję przyjąć Komunię Świętą przychodząc do kościoła w niedzielę między 14:00 a 15:30.

5. Spowiadamy 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz dodatkowo w niedzielę między 14:00 i 15:30. Spowiedź odbywa się w Sali Okrągłej. Osoby czekające na spowiedź prosimy, żeby stanęły w odpowiedniej odległości od siebie.

6. Przez cały maj zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Najświętszej Maryi Panny – codziennie o godz. 17:30. We środę, 13 maja, nabożeństwo majowe połączone będzie z nabożeństwem fatimskim i rozpocznie się o godz. 17:15. Z kolei codziennie po Mszy Świętej o godz. 8:00 modlimy się Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny. Przypominamy zarazem, że również na wszelkich nabożeństwach obowiązuje limit 30 osób. W tym roku nie będzie nabożeństw majowych w Parku Kachla.

7. Ze względu na epidemię tegoroczna Pierwsza Komunia Święta została przeniesiona na czas po wakacjach. Dokładny termin zostanie ogłoszony później. Natomiast dzieci, które będą obchodzić w tym roku rocznicę swojej Pierwszej Komunii zapraszamy do udziału przez internet we Mszy w ich intencji – 24 maja o 11:00 – a następnie do przystąpienia do Komunii po południu między 14:00 a 15:30.

Skip to content