Zaznacz stronę
  1. W dzisiejszą niedzielę przypada Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy odbędzie się zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  1. Ponieważ kawiarenka parafialna była otwarta podczas Forum Rodziny, dziś nie będzie czynna pomimo drugiej niedzieli miesiąca. Zapraszamy po raz kolejny za dwa tygodnie.
  1. W listopadzie modlimy się różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki z wypominkami można cały czas przynosić do kancelarii parafialnej albo wrzucać do skrzynki z tyłu kościoła.
  1. Podobnie jak w zeszłym roku będziemy odwiedzać parafian z kolędą po wcześniejszych zapisach. Zachęcamy, żeby zgłaszać się przede wszystkim poprzez formularz na naszej parafialnej stronie internetowej. Osoby, które nie korzystają z internetu, mogą się zgłosić również telefonicznie lub osobiście – w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Prosimy, żeby przekazać tę wiadomość krewnym, znajomym lub sąsiadom, którzy z powodu wieku lub choroby nie mogą wychodzić z domu, a chcieliby przyjąć kolędę. Zapisy na odwiedziny kolędowe będziemy przyjmować do 11 grudnia włącznie.
  1. W przyszłą niedzielę, 20 listopada zapraszamy pary małżeńskie naszej parafii na Mszę Świętą z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Zostanie ona odprawiona o godz. 12:30.
  1. W tę samą niedzielę Wspólnota Małżeństw działająca przy naszej parafii zaprasza na swoje spotkanie nowe pary małżeńskie. Rozpocznie się ono o godz. 17:00 w kawiarence parafialnej.
Skip to content