Zaznacz stronę

1. W najbliższą środę, 23 września, zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Grupy Seniorów, która zostanie odprawiona o godz. 8:00.

2. Jeszcze przez najbliższy tydzień będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na rok 2021 wyłącznie za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2021 zaczniemy przyjmować od 28 września.

3. Dzisiaj i za tydzień, 27 września, odbywa się w naszej parafii przeniesiona z maja tego roku Pierwsza Komunia Święta – podczas Mszy Świętych o 11:00 i 13:00. Prosimy, żeby o tych godzinach zrobić miejsce w kościele dla dzieci pierwszokomunijnych i zaproszonych gości. Zapraszamy zatem wszystkich innych parafian na Msze o pozostałych godzinach. Natomiast rodziców dzieci, które będą przyjmować Pierwszą Komunię w maju przyszłego roku, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we środę, 30 września, po wieczornej Mszy Świętej – w kościele.

4. Wspólnota młodzieżowa Magis zaprasza młodych na swoje spotkania – w piątki o godzinie 19:00 w salce pod kościołem – oraz na Mszę Świętą niedzielną o 9:30.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Wiesława Szydłowska. Powierzajmy ją Bożemu miłosierdziu.

Skip to content