Zaznacz stronę
  1. Dzisiaj – z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki – zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami, na piknik w ogrodzie, który odbędzie się po Mszy o 11:00.
  1. W poniedziałek, 19 września, zapraszamy młodzież klas pierwszych szkół średnich na spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Odbędzie się ono w kościele po wieczornej Mszy Świętej – o godz. 18:45.
  1. O. Witold zaprasza młodzież na „ciastko i herbatę” z okazji święta św. Stanisława Kostki – w najbliższy czwartek, 22 września, na godzinę 18:30,   do salki magisowej (z przedsionka kościoła za kratą schodami w dół). Mile widziane wszelkie pomysły duszpasterskie.
  1. W sobotę zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, które chcą należeć do wspólnoty Marianek na spotkanie o godz. 10:00.
  1. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Zbiórka – w sobotę o godz. 10:00 na placu kościelnym.
  1. Zespół dziecięco-młodzieżowy „Latorośle”, który prowadzi śpiew na niedzielnej Mszy Świętej rodzinnej o godz. 11:00 serdecznie zaprasza na spotkanie w sobotę o godz. 11:15. Mile widziany jest każdy, kto chce się włączyć w śpiew – niezależnie od wieku. Zapisy będą trwały do końca września.
  1. Jeszcze przez kolejny tydzień będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na rok 2023 wyłącznie za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2023 zaczniemy przyjmować od 26 września.
  1. W programie warsztatów „Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia” powstaje nowa grupa. Zapraszamy zainteresowane dorosłe osoby na pierwsze spotkanie w sobotę, 24 września, o godz. 9:00. Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, w sali pod kościołem (wejście od ul. Skłodowskiej-Curie 2).
  1. W sobotę, 8 października, zapraszamy na coroczną, wspólnotową wycieczkę w góry dla dzieci i młodzieży. Mogą jechać całe rodziny. W tym roku celem wyprawy jest szczyt Trzy Kopce Wiślane. Szczegóły dostępne są w zakrystii.
  1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Helena Kowalik, Emilia Giermuła, Wacław Wasilewski Jerzy Pawlyta i Marcin Piecka. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content