Zaznacz stronę
  1. Już dzisiaj odbywa się nasze parafialne święto: nasz Festyn, PARAFIADA 2023 – w Parku Miejskim przy muszli koncertowej. Będzie wiele propozycji dla małych i dużych, dla ciała i ducha. Zapraszamy między innymi na liczne atrakcje dla najmłodszych, na zabawy sportowe dla całych rodzin, na pokazy policji i straży pożarnej oraz do stoisk kulinarnych. W dniu festynu nasza kawiarenka parafialna przenosi swoją działalność właśnie do parku. Towarzyszyć nam będzie znakomita muzyka, a gwiazdą wieczoru będzie pani Ewa Uryga. Oficjalne otwarcie – o godz. 13:30. Szczegóły – na plakatach.
  1. Dorosłych, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kursu organizowanego w naszym dekanacie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, by zgłaszać się w kancelarii parafialnej do 22 września.
  1. W sobotę zapraszamy na spotkanie ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby nimi zostać. Rozpocznie się ono o godz. 10:00. Zbiórka – na placu kościelnym.
  1. Również w sobotę zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, które chcą należeć do wspólnoty Marianek na spotkanie o godz. 10:00.
  1. Od 11 września przez dwa kolejne tygodnie będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na rok 2024 wyłącznie za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2024 zaczniemy przyjmować od 25 września.
  1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: śp. Józef Goławski. Powierzajmy go Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content