Zaznacz stronę

1. W zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjno-remontową zebraliśmy 5380 zł. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy. Natomiast dzisiejsza taca jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.

2. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – na godz. 17:30.

3. Od 14 września przez dwa kolejne tygodnie będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na rok 2021 wyłącznie za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2021 zaczniemy przyjmować od 28 września.

4. W najbliższą środę, 16 września, zapraszamy na kolejną Mszę Świętą w intencji „Aby małżeństwo udanym było”, która zostanie odprawiona o godz. 19:00. Po Mszy – od 20:00 – zapraszamy pary małżeńskie na warsztaty „Furtka pokory”, które odbędą się w kościele.

5. W najbliższy piątek, 18 września, obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o modlitwie za dzieci i młodzież naszej parafii.

6. Kolejne warsztaty z cyklu HALT na temat „Osamotnienia” odbędą się w sobotę, 19 września, od godz. 10:00 do 12:15. Zapraszamy zainteresowane osoby dorosłe.

7. Przeniesiona z maja tego roku Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w niedziele 20 i 27 września – podczas Mszy Świętych o 11:00 i 13:00. Prosimy, żeby o tych godzinach zrobić miejsce w kościele dla dzieci pierwszokomunijnych i zaproszonych gości. Zapraszamy zatem wszystkich innych parafian na Msze o pozostałych godzinach. Natomiast rodziców dzieci, które będą przyjmować Pierwszą Komunię w maju przyszłego roku, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we środę, 30 września, po wieczornej Mszy Świętej – w kościele.

Skip to content