Zaznacz stronę
  1. W najbliższy piątek, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, odbędzie się parafialna piesza pielgrzymka do Piekar Śląskich. Wyruszymy spod naszego kościoła o godz. 7:30. Nie są konieczne wcześniejsze zapisy. W programie pielgrzymki jest m.in. Msza Święta w piekarskim sanktuarium oraz Droga Krzyżowa w intencji parafii. Kończymy ok. godz. 15:00 Nieszporami, po których wyruszamy w drogę powrotną. Wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania serdecznie zapraszamy.
  1. Parafialna Grupa Seniorów zaprasza wszystkich chętnych na jednodniową autobusową pielgrzymkę do Leśniowa, która odbędzie się w sobotę, 17 września. Wyjazd – spod kościoła o godz. 8:00, powrót – ok. godz. 16:00. W programie: Msza Święta w Sanktuarium Patronki Rodzin, zwiedzanie Sanktuarium i wspólne grillowanie. Cena: 40 zł za cały wyjazd. Zapisy: do 11 września u pani Gabrieli, pani Doroty lub SMS-em u ojca Jerzego.

4.   W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: śp. Stefania Andrecka-Mioscka. Powierzajmy ją Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

Skip to content