Zaznacz stronę
  1. We czwartek, 13 sierpnia, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie – po wieczornej Mszy o 18:00.
  1. W sobotę, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte będą odprawiane o 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Po każdej Mszy będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  1. Parafialna piesza pielgrzymka do Piekar Śląskich odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia. Wyruszymy spod naszego kościoła o godz. 7:30. W programie pielgrzymki jest m.in. Msza Święta w piekarskim sanktuarium, oraz Droga Krzyżowa w intencji parafii. Kończymy ok. godz. 15:00 Nieszporami, po których wyruszamy w drogę powrotną. Wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania serdecznie zapraszamy.
  1. Informujemy, że w Bytomiu – Szombierkach przy ul. Karpackiej 25 w Środowiskowym Domu Samopomocy „Integracja” mogą uzyskać wsparcie osoby dorosłe po kryzysie psychicznym, z rozpoznaniem schizofrenii, choroby dwubiegunowej oraz osoby we wczesnej fazie otępienia, choroby Alzheimera, Parkinsona, po udarach. Informacje na stronie internetowej www.sds.bytom.pl lub na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Sonia Lew, Zbigniew Wrzoskiewicz, Alicja Kasperek, Marta Małys, Irena Sakowska, Helena Zastawna. Powierzajmy ich w modlitwie miłosierdziu Bożemu.

 

 

Skip to content