Zaznacz stronę

1. Dzisiejsza taca, jak zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca, będzie przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe.

2. Przypominamy – szczególnie rodzicom – o tym, żeby podczas wakacyjnych wyjazdów dbać o udział w niedzielnych Mszach Świętych. W przypadku wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie czy obozy należy przekazać organizatorom na piśmie, że rodzice oczekują umożliwienia im udziału w niedzielnej Mszy.

3. W okresie wakacyjnym zapraszamy do odnowienia swojego życia wewnętrznego przez uczestnictwo w rekolekcjach zatytułowanych „Wakacje z Duchem Świętym”. Rozpoczną się one w poniedziałek, 6 lipca, o godz. 19:00 i będą trwały przez trzy tygodnie. Więcej informacji – na plakatach i zaproszeniach oraz u prowadzącego, o. Macieja.

4. Od 20 do 22 sierpnia odbędzie się kolejna diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ma ona formę sztafety. Nasza grupa bytomska idzie w sobotę, 22 sierpnia, z Boronowa do Konopisk. Jest możliwość dojazdu do Boronowa autokarem. Szczegóły w zakrystii. Zapisy w naszym dekanacie – do 9 sierpnia, tylko w parafii św. Barbary w Bytomiu.

5. W miesiącach wakacyjnych – w lipcu i w sierpniu – zachowujemy nadal dodatkową Mszę Świętą o godz. 7:00. Nie będzie natomiast w tym czasie Mszy po południu o godz. 16:00.

6. W lipcu i sierpniu zmieniają się godziny kancelarii parafialnej: będzie czynna w poniedziałki od 10:00 do 12:00, we środy od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:00.

Skip to content