Zaznacz stronę

1. Dzisiaj, jak zawsze w pierwszą niedzielę w miesiącu, zebrana taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjno-remontowe. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze niedzielne będą odprawiane w porządku wakacyjnym: o godz. 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Podczas wakacji zmieniają się również godziny kancelarii parafialnej: będzie czynna w poniedziałki od 10:00 do 12:00, we środy od 16:00 do 18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:00.

3. Przypominamy – szczególnie rodzicom – o tym, żeby podczas wakacyjnych wyjazdów dbać o udział w niedzielnych Mszach Świętych. W przypadku wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie czy obozy należy przekazać organizatorom na piśmie, że rodzice oczekują umożliwienia im udziału w niedzielnej Mszy.

4. Z okazji trwającego Roku Świętego Józefa Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę w dniach od 17 do 19 września, której trasa prowadzić będzie przez Poznań, Licheń, Świnice Warckie, Głogowiec, Brdów i Kalisz. Więcej informacji można znaleźć na plakacie w przedsionku naszego kościoła. Zapisy – u pana Tomka w zakrystii lub u o. Wojciecha.

5. W sobotę, 10 lipca, nie będzie nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Kolejna nauka w naszej parafii odbędzie się 24 lipca.

6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Mirosław Kowalik, Janusz Zarański oraz Waldemar Bachmann. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

 

Skip to content