Zaznacz stronę
  1. Dzisiaj, jak zawsze w pierwszą niedzielę w miesiącu, zebrana taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjno-remontowe. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  1. Przypominamy o zmianach w funkcjonowaniu parafii w okresie wakacyjnym. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 16:00. Zamiast niej będzie recytowana Msza o godz. 7:00. Kancelaria parafialna będzie czynna trzy razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki od 10:00 do 12:00 oraz we środy od 16:00 do 18:00.
  1. Podczas wakacji zapraszamy do kawiarenki parafialnej w drugą i czwartą niedzielę miesiąca od 16:00 do 18:00.
  1. Przypominamy – szczególnie rodzicom – o tym, żeby podczas wakacyjnych wyjazdów dbać o udział w niedzielnych Mszach Świętych. W przypadku wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie czy obozy należy przekazać organizatorom na piśmie, że rodzice oczekują umożliwienia im udziału w niedzielnej Mszy.
  1. Najbliższy czwartek, 7 lipca, to Pierwszy Czwartek Miesiąca. O godz. 18:00 odprawimy Mszę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Ze względu na wakacyjne urlopy ojcowie będą umawiać się na odwiedziny u chorych z Komunią Świętą indywidualnie – w różne dni.

6.     W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: śp. Maria Bek. Powierzajmy ją Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

Skip to content