Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIX Niedziela Zwykła – 19.10.2014

 

 
1.  Dziś w całym Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.
2.  Także dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 Msza św. dla małżeństw a po niej spotkanie tych wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębianiem tematyki małżeńskiej i rodzinnej. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.
3.  W poniedziałek, 20 października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Św.
4.  We wtorek, 21 października – po wieczornej Mszy św. i Nowennie zapraszamy na adorację biblijną.
5.  W środę, 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II. O godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów, a po niej spotkanie w sali domu parafialnego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6.  W tym tygodniu spotkania dla gimnazjalistów klas drugich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7.  W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa.
8.  W przyszłym tygodniu w poniedziałek, 27 października – odbędzie się spotkanie rady parafialnej.
9.  Przez cały październik nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Zachęcamy do licznego udziału w nim i do wspólnej modlitwy różańcowej odmawianej z całą rodziną.
10.  Na ławkach i z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialnej lub w kościele wrzucając je do skarbonki pod chórem.
11.  Dziś zapraszamy do parafialnej kawiarenki. Prócz smakołyków domowej roboty można jeszcze zaopatrzyć się w lekturę duchową a także parafialny kalendarz.
12.  Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.
13.  Księża Werbiści zapraszają na misyjne spotkanie, które odbędzie się w parafii św. Małgorzaty w sobotę 25 października. Gościem spotkania będzie o. Michał Tomaszewski, misjonarz z Papui N
owej Gwinei. Początek o godz. 15.00.

Skip to content