Ogłoszenia Duszpasterskie Zesłanie Ducha Świętego – 4.06.2017
1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszach Świętych przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. jak w dni powszednie.
3. Ostatnie w roku tym roku szkolnym spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas drugich odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.00 dla chłopców i we wtorek o godz. 18.00 dla dziewcząt.
4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
5. Nabożeństwa do Serca Jezusowego są odprawiane po Mszach o 18.30. Zapraszamy także w środę i piątek pod Krzyż w parku o 19.00.
6. W sobotę godzinki o NPNMP po Mszy o 8 rano.
7. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na randkę 11 czerwca na godzinę 16.00 do Bytomia Miechowic, do Kościoła Bożego Ciała: „Jak ogrzać relacje w małżeństwie” kontakt: Grzegorz Kubica tel. 696388966.
8. Parafia św. Trójcy zaprasza na Mszę Odpustową w przyszłą niedzielę o 12.30.
9. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc dzieciom i młodzieży z naszej parafii.
10. Decyzją O. Prowincjała Ojcowie: Michał Poleński, Andrzej Baran oraz Antoni Drąg zostali skierowani do posługi w innych wspólnotach. Do naszej wspólnoty zostali natomiast skierowani Ojcowie: Jerzy Karpiński z Chicago, Mariusz Han z Rzymu oraz Mirosław Bożek z Gliwic. Odchodzącym Ojcom dziękujemy za lata pracy w naszej parafii i wspólnocie. Pożegnamy się w czasie Odpustu parafialnego, 25 czerwca na Mszy o 11.30.
11. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na rekolekcje na stadionie narodowym 1 lipca. Dokładne informacje na plakacie.
12. Wszystkim dziękujemy za wsparcie modlitewne i finansowe i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content