Zaznacz stronę

Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego – 20.05.2018
1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszach o 10:00 i 12:00 dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii. Przez cały Biały Tydzień zapraszamy dzieci na Msze św. o godz. 18.00.
2. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klas VII odbędą się: dla dziewcząt w poniedziałek o godz. 18.00, a dla chłopców o godz. 18.00.
4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
5. Przebywająca w naszej parafii Syryjka Lilian serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty przybliżające język i kulturę Syrii. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 19.00 w salce domu parafialnego.
6. W sobotę pielgrzymka dzieci Maryi do Rud, a o godz. 19.00 z okazji Dnia Matki zapraszamy na Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny.
7. W przyszłą niedzielę 27 maja Uroczystość Trójcy Świętej i odpust w sąsiednie parafii. W tym dniu dzieci, które będą obchodziły rocznicę swojej Pierwszej Komunii, zapraszamy na Mszę Świętą w naszym kościele o 11:30.
8. Po każdej Mszy zapraszamy na kawę, herbatę i domowe wypieki. Złożone ofiary przeznaczymy na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. Prosimy o włączenie się w tę inicjatywę przez upieczenie ciasta, które można przynosić w niedzielę do godziny 11.30. O wszystkich ofiarodawcach pamiętamy w modlitwie i serdecznie dziękujemy.
9. Również w przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn i chłopców do Piekar. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału.
10. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę w dniach 21-22 lipca z okazji Roku świętego Józefa. Przebiegać ona będzie trasą: Włocławek – gdzie wyciągnięto z wody ciało błog. ks. Popiełuszko, Toruń, Licheń, Głogowiec z domem urodzenia świętej Faustyny oraz Kalisz ze Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Rezerwacje miejsc oraz zapisy rozpoczną się od poniedziałku po wieczornych Mszach świętych.
11. Zapraszamy na Majówki po Mszach o 18.00; a w środy przy Krzyżu w Parku Kachla o 19.00.
12. Dziękujemy za wspólną modlitwę i wszelką pomoc i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content