Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXXIII Niedziela Zwykła – 16.11.2014

 

1. Dziś o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla małżeństw a po niej zapraszamy na spotkanie dla szukających inspiracji do pogłębienia życia duchowego i małżeńskiego. Spotkania te mają charakter otwarty. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad małymi dziećmi.
2. We wtorek, 18 listopada – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną a po niej adoracja biblijna.
3. W środę, 20 listopada – o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów a po niej spotkanie w sali domu parafialnego.
4. Także w najbliższą środę odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00.
5. W sobotę, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej.
6. W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. Szczegółowy grafik znajduje się w gablocie.
7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Tego dnia w naszej parafii dokona się zmiana proboszcza. Pożegnanie o. Andrzeja Migacza i objęcie parafii przez o. dra Krzysztofa Homę, którego już dziś bardzo serdecznie witamy, odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 9.30.
8. Za tydzień niedzielna taca zostanie przeznaczona na fundusz remontowo-inwestycyjny naszej parafii.
9. Przez cały miesiąc listopad modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 17.30.
10. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Izraela z Jordanią w dniach od 25.04 do 02.05.2015. Zgłoszenia w tym tygodniu przyjmuje o. Andrzej Baran. Szczegółowy program podany jest na parafialnej stronie internetowej.
11. Odpowiadając na prośbę naszego Ordynariusza i łącząc się z wiernymi całego Kościoła w Polsce, dziś na placu kościelnym przeprowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz odbudowy sosnowieckiej katedry, która częściowo spłonęła 29 listopada. W miarę możliwości przyłączmy się do niesienia pomocy poszkodowanym.
12. Dziś jeszcze zapraszamy do parafialnej kawiarenki. Prócz smakowitych ciast, herbaty i kawy przygotowaliśmy wiele ciekawych książek. Jest też jeszcze do nabycia kalendarz parafialny na 2015 r.

 

Skip to content