Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017
1. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc misji w Ugandzie.
2. Dziś po każdej Mszy Świętej zapraszamy do kawiarenki na kawę, herbatę i domowe wypieki. Zebrane ofiary przeznaczymy na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. O wszystkich wspierających nas pamiętamy w modlitwie i z serca dziękujemy.
3. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania z klas VII – w poniedziałek o godz. 18.00 dla dziewcząt, a we wtorek o 18.00 dla chłopców. Przy okazji informujemy, że Sakrament Bierzmowania dla kandydatów z klas trzecich gimnazjum będzie udzielony 6 marca 2018 r. o godz. 18.00
4. We wtorek o 7.00 Msza za Liturgiczną Służbę Ołtarza w dniu wspomnienia św. Tarsycjusza.
5. W środę o 8.00 Msza w intencji emerytów i seniorów, po niej spotkanie przy kawie połączone z informacją Policji o aktualnych zagrożeniach.
6. Również w środę o godz. 18.00 z okazji wspomnienia św. Cecylii, odprawiona będzie Msza za scholę, za Panią Organistkę i kantorów.
7. W piątek w katowickim Spodku odbędzie się oratorium Piotra Rubika, które ma wesprzeć prześladowanych chrześcijan w Syrii.
8. W sobotę o 7.00 zostanie odprawiona Msza w intencji kolejarzy w dniu ich święta.
9. W sobotę po Mszy o 18.00 zapraszamy do salki szopki betlejemskiej, elektroników, mechatroników, majsterkowiczów, którzy chcieliby pomóc w pracach przy nowej szopce.
10. W przyszła niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla.
11. Są jeszcze wolne intencje na listopad i grudzień.
12. Duszpasterstwo rodzin diecezji gliwickiej zaprasza na warsztaty dnia 2 grudnia w Centrum Edukacji im. JP II w Gliwicach: Konflikt małżeński i co dalej?
13. Ponawiamy zaproszenie na wyjazd do Drezna 9 grudnia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z o. Jerzym Karpińskim. 

Skip to content