Zaznacz stronę

1. Dzisiaj na placu kościelnym zbiórka do puszek na Caritas. Dziękujemy za wsparcie. Młodzież rozprowadza przez nich przygotowany kalendarz parafialny, zbierając na fundusze na działalność duszpasterstwa dzieci i młodzieży, także dziękujemy za wsparcie.

2. We wtorki i czwartki, po Mszach o godz. 18.00 adoracja N. Sakramentu.

3. W środy – o godz. 17.45 koronka do Miłosierdzia Bożego. W najbliższą środę święto Apostołów, Szymona i Judy Tadeusza.  

4. W najbliższy piątek po Mszy św. O 18.00 modlitwa w intencji ŚDM

5. W sobotę, 31 października – zakończenie nabożeństwa różańcowego. Wszyscy są zaproszeni na Wieczór Świętych. Rozpocznie się on Nieszporami w kościele NMP na Rynku o 19.30. Następnie  w procesji z relikwiami świętych udamy się do kościoła św. Jacka.

6. W przyszłą niedzielę, 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. O godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Kraszewskiego procesja i modlitwa za zmarłych. Gromadzimy się przy bramie cmentarza. W naszym kościele o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych, tzw. „wypominki”.

7. W poniedziałek, 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 7.00; 9.30; 11.00.  W kaplicy cmentarnej na cmentarzu Mater Dolorosa o 19.30 modlitwa różańcowa za zmarłych.

8. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których można wypisać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialnej lub w kościele wrzucając je do skrzynki pod chórem.

9. Od 26 października O. Jakub Kołacz – Prowincjał wizytuje naszą wspólnotę. W poniedziałek odprawi z nami Mszę o 18.00 i o 19.00 weźmie udział w Poszerzonej Radzie Parafialnej. W środę rano odprawi o 8.00 Mszę w intencji dobroczyńców i pracowników naszego domu i kościoła.

10. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.
 
Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!

Skip to content