Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła – 9.10.2016 r.

1. Dziś przeżywamy w naszej parafii Niedzielę Misyjną. Witamy O. Czesława Tomaszewskiego, który będzie głosił kazania i rozprowadzał kalendarz i biuletyn misyjny. Prosimy o wsparcie pracy misjonarzy i dziękujemy za dotychczasową pomoc.
2. Także dzisiaj dzieci i młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przy szkole 51 przeprowadzą zbiórkę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera ubogą młodzież.
3. We wtorek i w czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracje Pana Jezusa. 
4. W środę 13 października o 17.00 w Parku Kachla różaniec pod krzyżem. O godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – chłopców z III klasy gimnazjum.
5. W czwartek 13 października nabożeństwo fatimskie po Mszy o 18.00.
6. W październiku nabożeństwo różańcowe w kościele o godz. 17.15.
7. Na ławkach i z tyłu kościoła będą wyłożone kartki wypominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialnej, w zakrystii lub do koszyczka podczas składki.
8. W przyszłą niedzielę urząd Miejski zaprasza do kościoła św. Jacka na koncert z okazji Dnia Papieskiego. Początek o godz. 17.00.
9. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.
10. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej serdecznie zaprasza małżonków na weekendowe rekolekcje-Spotkania Małżeńskie, które odbędą się 28-30 października 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Serafitek w Bielsku Białej. Rekolekcje dla małżeństw mają na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym wzajemnym zrozumieniu oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Warsztaty oparte są na dialogu małżonków prowadzonym tylko we dwoje. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem internetowym duszpasterstwa rodzin: www.dorodzin.pl
 

Skip to content