Zaznacz stronę

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 15.10. 2017
1. Dziś po każdej Mszy Świętej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę i domowe wypieki. Zebrane ofiary przeznaczymy na duszpasterstwo dzieci i młodzieży. O wszystkich wspierających nas pamiętamy w modlitwie z serca dziękujemy.
2. Przez cały październik zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15., w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz kandydatów do Bierzmowania.
3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z kościoła św. Trójcy zaprasza na „Wieczór Chwały” w przyszłą sobotę o godz. 19.00.
4. Duszpasterstwo Małżeństw naszej Parafii zaprasza wszystkich do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin w sobotę 21 października. Rozpoczynamy pobyt w Leśniowie o godzinie 10.00 Eucharystią z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Dojazd we własnym zakresie lub autokarem spod kościoła o godzinie 8.30. Koszt 35 złotych, ilość miejsc w autokarze ograniczona. Dojazd we własnym zakresie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Natomiast osoby chcące jechać autokarem prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do niedzieli 15 października. Zachęcamy do pielgrzymowania całymi rodzinami..
5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będziemy kwestować na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.
6. Wszystkim parafianom dziękujemy za wszelką formę wsparcia i życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content