Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła – 2.10.2016

1. Dziękujemy O. Zygmuntowi Kwiatkowskiemu za bycie z nami, za świadectwo wiary i przybliżenie nam problemu pomocy Braciom w Syrii. Dziękujemy także wszystkim, którzy wspierają dzieła misyjne. Za tydzień będziemy gościć O. Tomaszewskiego.
2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.
3. W czwartek od 9.00 rano odwiedzimy chorych z Komunią św.
4. W piątek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na Mszach rannych i od godz. 16.00 do 18.30. O 17.00 Msza dla Dzieci a po Mszy Różaniec. Na Mszę i różaniec jest zaproszona młodzież z pierwszej klasy gimnazjum. Będzie wręczenie indeksów i zebranie deklaracji. O godz. 18.00 Msza z udziałem młodzieży i studentów.
5. W niedzielę, 16 października – będziemy obchodzić XVI Dzień Papieski. Z tej okazji, jak co roku, na placu kościelnym przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzących z rodzin ubogich.
6. Na wsparcie Caritas diecezjalnego zebraliśmy 1.500 zł. Na pomoc chrześcijanom w Syrii prawie 4 tysiące zł. Na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech 2.200 zł. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy. Zapraszamy na Mszę na 18.00 w drugi piątek miesiąca, czyli 14 października.
7. Dziękujemy za ofiary złożone na zakup węgla na ogrzanie kościoła i domów; dziękujemy za pomoc, modlitwę i życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content