Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVII Niedziela Zwykła – 4.10.2015

 


 
1.  Dziękujemy O. Cz. Tomaszewskiemu za przybliżenie nam problemu pomocy Misjom. Dziękujemy także wszystkim, którzy wspierają nasze dzieła misyjne. 18 października Kościół w Polsce będzie przeżywał niedzielę misyjną.
2.  Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja. O. godz. 15.00 „Godzina Miłosierdzia” a o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe.
3.  W środę, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
4.     Wspólnota Małżeństw razem z O. Waldemarem (tel.797907655), zapraszają wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Leśniowa. Zapisy w zakrystii do 7. X. Wyjazd o 8.30, w sobotę 10 października.
5.  W przyszłą niedzielę, 11 października – obchodzimy XV Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Z tej okazji, jak co roku, na placu kościelnym przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzących z rodzin ubogich.
6.  Zbiórkę na wsparcie Caritas parafialnego i diecezjalnego przenosimy na niedzielę 25 października.
7.  Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiane jest w naszym kościele codziennie o godz. 17.15.
8.  Ks. Jacek dziękuje za wsparcie Wspólnot Chleb Życia w kwocie 7, 5 tys. Także Siostry Benedyktynki dziękują serdecznie za pomoc. Dziękujemy za ofiary złożone na zakup węgla na ogrzanie kościoła i domów, za pomoc, modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia.    
 

Skip to content