Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016

1. Dziś w naszym kościele gościmy ks. Klaudiusza z Zabrza. Ks. Klaudiusz wygłosi kazania, ofiara będzie przeznaczona na wsparcie przy budowie kościoła. Bóg zapłać.
2. Zapraszamy w środę 28.09 na 15.00 do wspólnej modlitwy Koronką na ulicach miast. Spotkanie na placu u zbiegu ulic Wrocławskiej i Chrzanowskiego, od strony UM.
3. We wtorki i czwartki adoracja Najśw. Sakramentu po Mszach o 18.00.
4. W środę, 28.09 o 18.00 spotkanie w kościele dla rodziców młodzieży z pierwszych klas gimnazjalnych, pragnącej przystąpić do bierzmowania.
5. W czwartek święto świętych Archaniołów: Rafała, Michała i Gabriela. Msza św. Za Ojca Michała będzie odprawiona o 7 rano. Zapraszamy.
6. W piątek o 18.00 Msza dla młodzieży. W czasie Eucharystii O. Zygmunt Kwiatkowski opowie nam o Syrii. Będzie także rozprowadzał książki o świętym Charbelu i namaszczał olejem św. Charbela.
7. Przypominamy kandydatom do bierzmowania o ich zobowiązaniu odnośnie Mszy świętej niedzielnej i uczestniczeniu w katechezie.
8. W sobotę, po Mszy o 8.00 godzinki o NPNMP, natomiast wieczorem o 17.15 rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Na Mszy o 18.00 drugie spotkanie z Ojcem Zygmuntem. Także w sobotę pielgrzymka wolontariuszy Caritasu do Rud.
9. W niedzielę na rannych mszach O. Zygmunt będzie głosił homilie i opowiadał o chrześcijanach w Syrii.
10. Młodzież studencka i pracująca jest zaproszona na Mszę w przyszłą niedzielę o 18.00, będzie to Msza inaugurująca nowy rok formacji. Po Mszy spotkanie w salce Manresa.
11. W niedzielę 7 października, O. Czesław Tomaszewski będzie rozprowadzał kalendarz misyjny i przeprowadzi zbiórkę na rzecz dzieł misyjnych prowadzonych przez polskich jezuitów. 

 

Skip to content