Zaznacz stronę

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej o. Mirosława Bożka, który będzie odpowiedzialny za finanse domu i parafii, duszpasterstwo młodzieży akademickiej i pracującej, duchową opiekę Marianek i Latorośli oraz będzie prowadził zajęcia z kultury angielskiej na UDiTW a także audycje w radiu Silesia.
2. Dzisiaj po Mszach kwestujemy na rzecz Caritas. Dziękujemy za pomoc i zapraszamy do współpracy. W kościele jest wystawiony kosz do którego można składać jałmużnę.
3. Młodzież akademicką i pracującą zapraszamy na Eucharystię o godz. 19.00 i spotkanie po Mszy w salce Manresa.
4. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.
5. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania odbywają się w następujących terminach:
• dziewczęta z klasy II gimnazjum – w poniedziałek o godz. 18.00
• chłopcy z klasy II gimnazjum – we wtorek o godz. 18.00
• chłopcy z klasy III gimnazjum – w środę o godz. 19.00
• kandydatów do Bierzmowania z klas szóstych zapraszamy
w pierwszy piątek miesiąca na Mszę Świętą o godz. 17.00 oraz różaniec po Mszy. Natomiast kandydatów z klas siódmych oraz gimnazjalnych zapraszamy w pierwszy piątek na Mszę Świętą
o godz. 18.00.

6. W czwartek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź na Mszach rannych i od godz. 16.00 do 18.30. O 17.00 Msza dla Dzieci a po Mszy Różaniec.
8. W niedzielę, 8 października – będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski. Z tej okazji, jak co roku, na placu kościelnym przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzących z rodzin ubogich.
9. Dziękujemy za modlitwę oraz ofiary złożone na prace remontowe i na zakup opału. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.

Skip to content