Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2017

1. W naszej wspólnocie witamy o. Jerzego Karpińskiego, który przyjechał do nas z Chicago. O. Jerzy będzie m.in. duszpasterzem AM. Jest również misjonarzem miłosierdzia ustanowionym przez papieża Franciszka. Za tydzień powitamy o. Mirosława Bożka, który przyjdzie do nas z Gliwic.
2. Pierwsze zajęcia Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku odbędą się w poniedziałek o godz. 16.30 w sali pod kościołem.
3. Członków rady parafialnej i synodalnej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do salki w domu zakonnym.
4. Decyzją Episkopatu Polski przygotowanie do Bierzmowania rozpoczyna się od szóstej klasy szkoły podstawowej i trwa trzy lata. W związku z tym uczniowie klasy siódmej będą mieli wyjątkowo tylko dwa lata przygotowania. Spotkanie dla wszystkich uczniów klas siódmych (chłopców i dziewcząt), w czasie którego rozdamy indeksy, odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18.00 w sali kwadratowej. Informacje o spotkaniu dla szóstoklasistów zostaną przekazane w przyszłą niedzielę.
5. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele.
6. Spotkanie klas III gimnazjum dziewcząt będzie w środę o godz. 19.00 w sali kwadratowej.
7. Msza w intencji cierpiącego kościoła w Syrii i innych krajach Azji i Afryki zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00.
8. Na poczęstunek dla osób samotnych, potrzebujących i chcących pomagać zapraszamy w sobotę o godz. 12.00 do świetlicy Stanisława Kostki. Wystawiony jest kosz do którego można składać produkty żywnościowe i środki higieniczne dla osób ubogich.
9. W przyszłą niedzielę o 17.15 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.
10. Studentów i młodzież pracującą zapraszamy na Eucharystię rozpoczynającą rok akademicko-formacyjny w przyszłą niedzielę o godz. 19.00, a po niej na pierwsze spotkanie do salki Manresa.
11. Dziękujemy za ofiary złożone na remont dachu oraz za wsparcie w zakupie węgla.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia.

Skip to content