Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016

1. Dziś w całym Kościele liczymy wiernych.
2. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 Msza św. dla małżeństw a po niej spotkanie tych wszystkich, którzy są zainteresowani pogłębianiem tematyki małżeńskiej i rodzinnej. Na czas spotkania zapewniona jest opieka nad dziećmi.
3. W zeszłym tygodniu O. Czesław zebrał na misje 5.300 zł. Dziękujemy za hojne wsparcie.
4. We wtorek 18 października – po wieczornej Mszy św. i Nowennie zapraszamy na adorację biblijną. W tym dniu przypada – wspomnienie św. Łukasza, patrona lekarzy i służby zdrowia. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.
5. W środę 19 października o godz. 8.00 Msza św. w intencji emerytów i seniorów, a po niej spotkanie w sali domu parafialnego.
6. Również w środę o 18.00 spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast o godz. 19.00 spotkanie dziewcząt z III klasy gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę przynieść indeksy.
7. W przyszłą niedzielę z racji czwartej niedzieli miesiąca zostanie zebrana taca remontowa.
8. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.
9. Na ławkach i z tyłu kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. „Wypominki” można składać w kancelarii parafialne, zakrystii lub w kościele wrzucając je do skarbonki.
10. O. Andrzej Baran zaprasza na pielgrzymkę śladami św. Pawła, tym razem na Maltę. Planowany termin to luty 2017. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z O. Andrzejem.
11. Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze, z których dochód zostanie przekazany na Caritas.
12. Dziękujemy za pomoc i życzliwość i życzymy błogosławionego tygodnia.
 

Skip to content